Flipkartত মাত্ৰ ৬৪৯ টকাত ১০৮ MP কেমেৰাৰ ফোন There was a robbery on Flipkart, getting a phone with 108MP camera for just Rs 649

There was a robbery on Flipkart, getting a phone with 108MP camera for just Rs 649

Flipkartত  মাত্ৰ ৬৪৯ টকাত ১০৮ MP কেমেৰাৰ ফোন

Flipkart Sell Big Billion 2022: - Big Billion Day 23 ছেপ্টেম্বৰত Flipkart ত আৰম্ভ হৈছে, মুকলি কৰাৰ কিছু সময়ৰ পিছতে বহুত বস্তু মানুহৰ বাবে সস্তাত উপলব্ধ, বেছিভাগ মানুহেই স্মাৰ্টফোন ক্ৰয় কৰাত নিয়োজিত, ইয়াৰ প্ৰতি লক্ষ্য ৰাখি, Motorola only Offering 108 মেগাপিক্সেল কেমেৰা ₹ 649 ত। যোৱাৰ আগতে সোনকালে বুকিং কৰক, কেনেকৈ বুকিং কৰিব লাগে জানো আহক।

মটৰ’লা জি৬০ৰ ৬জিবি ৰেম আৰু ১২৮জিবি ষ্ট’ৰেজ ভেৰিয়েন্টৰ দাম ২১,৯৯৯ টকা, কিন্তু ৩১% ৰেহাইৰ পিছত ইয়াক ১৪,৯৯৯ টকাত ক্ৰয় কৰিব পাৰিব। বেংক অফাৰৰ কথা ক’বলৈ গ’লে আপুনি এক্সিছ বেংকৰ ক্ৰেডিট কাৰ্ড আৰু ক্ৰেডিট কাৰ্ডৰ ই এম আই লেনদেনত ১০ শতাংশ (সৰ্বাধিক ১৫০০ টকা পৰ্যন্ত) ৰেহাই পাব পাৰে। আইচিআইচিআই বেংকৰ ক্ৰেডিট কাৰ্ডৰ পেমেণ্টত ১০ শতাংশ (সৰ্বাধিক ১৫০০ টকা) লাভ কৰিব পাৰিব।

ইয়াৰ বাহিৰেও আপুনি Flipkart Axis Bank Credit Card ৰ সহায়ত ধন পৰিশোধ কৰি ৮% পৰ্যন্ত অৰ্থাৎ ১৫০০ টকা পৰ্যন্ত ৰাহি কৰিব পাৰিব। এক্সচেঞ্জ অফাৰৰ অধীনত পুৰণি বা বৰ্তমানৰ ফোন এটা এক্সচেঞ্জ কৰিলে ১৪৩৫০ টকা পৰ্যন্ত ৰাহি কৰিব পাৰিব। কিন্তু এই অফাৰৰ সুবিধা নিৰ্ভৰ কৰে ফোনটোৰ অৱস্থা আৰু বিনিময়ত আপুনি আগবঢ়োৱা মডেলৰ ওপৰত।

এক্সচেঞ্জ অফাৰৰ সম্পূৰ্ণ সুবিধা লাভ কৰিলে কাৰ্যকৰী মূল্য ৬৪৯ টকালৈ যাব পাৰে। আপোনাৰ ওচৰত এটা পুৰণি ফোন থাকিব লাগিব, ফোনটোৰ সৈতে এক্সচেঞ্জ কৰা হ’ব, আপোনাৰ ফোনটো কিমান সময় ইন আছে তাৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰি ইয়াক সলনি কৰা হ’ব। কিমান দিনত!

বৈশিষ্ট্য আৰু স্পেচিফিকেশনত আছে 6.78 Full HD + ডিছপ্লে। ষ্ট’ৰেজৰ কথা ক’বলৈ গ’লে ইয়াত ৬ জিবি ৰেম আৰু ১২৮ জিবি ষ্ট’ৰেজ আছে, যিয়ে ১২০ হাৰ্টজ ৰিফ্ৰেছ ৰেট সমৰ্থন কৰে। কেমেৰাৰ কথা ক’বলৈ গ’লে মটৰ’লা G60 ৰ প্ৰথমটো কেমেৰা ১০৮ মেগাপিক্সেল, দ্বিতীয়টো কেমেৰা ৮ মেগাপিক্সেল আৰু তৃতীয়টো কেমেৰা ২ মেগাপিক্সেল।

একে সময়তে ইয়াত আছে 32MP ৰ ফ্ৰন্ট কেমেৰা চেলফিৰ বাবে। ষ্ট’ৰেজৰ কথা ক’বলৈ গ’লে ইয়াত ৬০০০ mAh বেটাৰী আছে। প্ৰচেছৰ হিচাপে ইয়াত কোৱালকম স্নেপড্ৰেগন ৭৩২জি প্ৰচেছৰ দিয়া হৈছে।

এইদৰে আপুনি আপোনাৰ Flipkart Sell Big Billion 2022 ত আবেদন কৰিব পাৰে, যদি আপুনি ইয়াৰ সৈতে জড়িত আৰু কিবা তথ্যৰ প্ৰয়োজন হয়, তেন্তে আপুনি আমাক মন্তব্য কৰি সুধিব পাৰে।

বন্ধুসকল, আজিৰ Flipkart Sell Big Billion 2022 ৰ সম্পূৰ্ণ তথ্য এইটো আছিল, এই পোষ্টটোত Flipkart Sell Big Billion 2022 ৰ সম্পূৰ্ণ তথ্য আপোনালোকক জনোৱাৰ প্ৰয়াস কৰা হৈছে।

যাতে আপোনাৰ Flipkart Sell Big Billion 2022 ৰ সৈতে জড়িত সকলো প্ৰশ্নৰ উত্তৰ এই লেখাটোত পোৱা যায়।

গতিকে বন্ধুসকল, আজি এই তথ্য কেনেকুৱা লাগিল, কমেন্ট বক্সত জনাবলৈ নাপাহৰিব, আৰু এই লেখাটোৰ লগত জড়িত কিবা প্ৰশ্ন বা পৰামৰ্শ থাকিলে নিশ্চয় কওক।

আৰু এই পোষ্টটোৰ পৰা পোৱা তথ্যবোৰ ফেচবুক, টুইটাৰ আদি ছ’চিয়েল মিডিয়া চাইটত আপোনাৰ বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে শ্বেয়াৰ কৰক।

যাতে এই তথ্য সেইসকল লোকৰ ওচৰলৈও যাব পাৰে যিসকলে Flipkart Sell Big Billion 2022 ৰ তথ্যৰ সুবিধাও লাভ কৰিব পাৰে।


Post a Comment

Previous Post Next Post

People Like