৮৯ বছৰীয়া স্বামীয়ে যৌন সম্পৰ্কৰ দাবী জনাইছিল, বিচলিত পত্নীয়ে লৈছিল আচৰিত ধৰণৰ পদক্ষেপ

 ৮৯ বছৰীয়া স্বামীয়ে যৌন সম্পৰ্কৰ দাবী জনাইছিল, বিচলিত পত্নীয়ে লৈছিল আচৰিত ধৰণৰ পদক্ষেপ

89 year old husband was demanding sex, upset wife took surprising step


৮৭ বছৰীয়া পত্নীয়ে ৮৯ বছৰীয়া হাইপাৰচেক্সুৱেল স্বামীৰ পৰা মুক্তি পাবলৈ সহায় বিচাৰিছিল। বাৰে বাৰে যৌন সম্পৰ্ক স্থাপনৰ দাবীত অসুস্থ পত্নীয়ে অতিশয় বিচলিত হৈ পৰিছিল। ইয়াৰ পিছত তেওঁ হেল্পলাইন নম্বৰত ফোন সহায়ৰ বাবে অনুৰোধ জনায়।

হাইপাৰচেক্সুৱেল হাজবেণ্ডঃ গুজৰাটৰ পৰা এটা অতি অদ্ভুত গোচৰ চৰ্চা হৈছে। য’ত এগৰাকী ৮৭ বছৰীয়া মহিলাই মহিলাৰ হেল্পলাইনত ফোন কৰি ৮৯ বছৰীয়া স্বামীক বাৰে বাৰে যৌন সম্পৰ্ক স্থাপনৰ বাবে জোৰ দিয়াৰ বাবে তেওঁৰ পৰা মুক্তি পাবলৈ দাবী জনায়। এই ঘটনা শুনি সকলোৱে আচৰিত হৈছিল।

বৃদ্ধ খোৱাতীনে অভিযোগ কৰিছে যে তেওঁৰ স্বামীয়ে বাৰে বাৰে তেওঁৰ লগত থাকিবলৈ জোৰ দিছে আৰু তেওঁৰ অসুস্থতাৰ বাবে তেওঁ এই জোৰ পূৰণ কৰিব পৰা নাই। হেল্পলাইনৰ বিষয়াগৰাকীয়ে কয়, ‘দুয়োজনৰ মাজত বহু বছৰ ধৰি সুস্থ সম্পৰ্ক আছে যদিও এবছৰ পূৰ্বে অসুস্থ হৈ পৰা মহিলাগৰাকী বিচনাৰ পৰা উঠিব পৰা নাই। পুত্ৰ-বোৱাৰীৰ সহায়ত তাই প্ৰায়েই লৰচৰ আৰু খোজ কাঢ়িব নোৱাৰে। অভিযুক্ত স্বামীয়ে পত্নীৰ অৱস্থাৰ বিষয়ে ভালদৰেই জানে, তথাপিও তেওঁক যৌন সম্পৰ্ক স্থাপনৰ বাবে হেঁচা প্ৰয়োগ কৰে।

হঠকাৰীতা পূৰণ নহলে পত্নী-পুত্ৰক চিঞৰ-বাখৰ কৰে

ইঞ্জিনিয়াৰ হৈ অহা এজন পুৰুষৰ যৌন সম্পৰ্ক স্থাপনৰ জোৰ যেতিয়া পূৰণ নহয় তেতিয়া তেওঁ কাজিয়া কৰে আৰু পত্নী আৰু পুত্ৰক লৈ চিঞৰি উঠে। ব্যক্তিজনৰ এই মনোভাৱত বিচলিত হৈ পৰিয়ালটোৱে সহায় বিচাৰিলে।

বিষয়াগৰাকীয়ে কয়, ‘দুদিন আগতে আমাক ফোন আহিছিল তাৰ পিছত আমি লগে লগে তেওঁৰ ঘৰত উপস্থিত হৈ মানুহজনক লগ পাইছিলো। আমি তেওঁক ক’লোঁ যে আপোনাৰ ভাবমূৰ্তি কলংকিত হৈ আহিছে আৰু আপোনাৰ পত্নীও বিচলিত হৈছে।

বৃদ্ধ ব্যক্তিৰ পৰামৰ্শ

হেল্পলাইনৰ বিষয়াসকলে পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক অধিক কাউন্সেলিং অধিবেশন অনুষ্ঠিত কৰি যৌন বিশেষজ্ঞৰ ওচৰলৈ লৈ যাবলৈ পৰামৰ্শ দিয়ে, লগতে কাউন্সেলিং আৰু অন্যান্য বিষয়, যোগাসন, চিনিয়ৰ ক্লাবত যোগদান কৰা আদিৰ প্ৰতি তেওঁলোকৰ মনোযোগ আঁতৰাই নিবলৈ পৰামৰ্শ দিয়ে।

News Source : ZEE NEWS


Post a Comment

Previous Post Next Post

People Like