গুগলত ভাৰতীয় ল’ৰাবোৰে কি বেছিকৈ সন্ধান কৰে, ৰিপ’ৰ্টবোৰ জানি সকলোৱে আচৰিত হ’ল৷ What do Indian boys search the most in Google, everyone was surprised to know the reports

 গুগলত ভাৰতীয় ল’ৰাবোৰে কি বেছিকৈ সন্ধান কৰে, ৰিপ’ৰ্টবোৰ জানি সকলোৱে আচৰিত হ’ল৷   

What do Indian boys search the most in Google, everyone was surprised to know the reports

Google হৈছে ইণ্টাৰনেট জগতৰ এনে এক মহাসাগৰ, য’ত আমি সকলোৱে জ্ঞান, বিজ্ঞান আৰু কৰ্মৰ সৈতে জড়িত প্ৰতিটো সৰু সৰু কথা বিচাৰি পাওঁ। যিকোনো তথ্যৰ প্ৰয়োজন কিয় নহওক কিয়, এবাৰ আমি সকলোৱে নিশ্চিতভাৱে গুগল গুৰুৰ পৰা ইয়াৰ উত্তৰ বিচাৰো। কিন্তু আপুনি কেতিয়াবা ভাবিছেনে, আটাইবোৰৰ পিছতো গুগল গুৰুক আটাইতকৈ বেছি সোধা প্ৰশ্নটো কি হ’ব? আজি আমি জানিব পাৰিম যে ভাৰতীয় ল’ৰাবোৰে গুগলত কি বেছিকৈ সন্ধান কৰে।

মাজে মাজে সন্ধান কৰা লোকসকলৰ আচৰণলৈ চাই গুগলে সন্ধানৰ প্ৰতিবেদন প্ৰকাশ কৰে, তেনে এটা প্ৰতিবেদনত গুগলে প্ৰকাশ কৰিছে যে বেছিভাগ ভাৰতীয় ল’ৰাই গুগলত কি অনুসন্ধান কৰে।

গুগলৰ চাৰ্চ ৰিপৰ্টত দাবী কৰা হৈছে যে বেছিভাগ ভাৰতীয় ল’ৰাই গুগলক সুধিছে যে তেওঁলোক নপুংসক হয় নে নহয়। এই প্ৰশ্নটোক প্ৰতিবেদনসমূহত প্ৰথম স্থান দিয়া হৈছে। খবৰ অনুসৰি প্ৰতি বছৰে ৬৮০০০ পুৰুষে কেৱল নপুংসক হয় নে নহয় অনুসন্ধান কৰে।

দাড়িৰ বিষয়ে বিভ্ৰান্ত

গুগলত ল’ৰাবোৰে সোধা দ্বিতীয়টো প্ৰশ্ন হ’ল তেওঁলোকৰ দাড়িৰ বিষয়ে। ল'ৰাবোৰৰ বেছিভাগেই সুধিলে চুলি কটালে দাড়ি দিয়ে নে নহয়....গতিকে বহুতে সুধিলে দাড়ি কেনেকৈ ডাঠ কৰিব লাগে।

সদায় চুলিৰ বাবে চিন্তিত

ল’ৰাবোৰে গুগলত আটাইতকৈ বেছি চাৰ্চ কৰিছে তিনি নম্বৰত চুলিৰ বিষয়ে। তেওঁ আটাইতকৈ বেছি প্ৰশ্ন কৰিছে যে টুপী পিন্ধিলে বা পনি টেইল বনালে চুলিত ভাল প্ৰভাৱ পৰিব নে বেয়া হ’ব।

শৰীৰ গঠনৰ ওপৰত গুৰুত্ব দিয়া

গুগলৰ চাৰ্চ ৰিপৰ্ট অনুসৰি ল’ৰাবোৰে গুগলত চতুৰ্থ নম্বৰৰ ছোৱালীক আপ্লুত কৰিবলৈ বডি বিল্ডিং ৱৰ্কআউট বিচাৰিছে। ইয়াৰ লগতে শৰীৰ গঢ়াত ব্যৱহৃত প্ৰ’টিন শ্বেকৰ বিষয়েও জানিবলৈ আগ্ৰহী।

স্তন কেন্সাৰত ভয় খাইছে

এই কথা জানি আপুনি হয়তো আচৰিত হ’ব। কিন্তু পাঁচ নম্বৰত স্তন কেন্সাৰ ল’ৰাবোৰে আটাইতকৈ বেছি বিচাৰি ফুৰা বস্তুবোৰৰ ভিতৰত অন্যতম। যদিও ই বেছিভাগেই মহিলাৰ ক্ষেত্ৰত হয়। কিন্তু ল’ৰাবোৰে স্তন কেন্সাৰ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে নে নাই সেইটো আটাইতকৈ বেছি বিচাৰিছে। আৰু যদি আছে তেন্তে শতাংশ কিমান?

পিৰিয়ডৰ বিষয়ে সজাগতাৰ অভাৱ

গুগল চাৰ্চ বিহেভিয়াৰৰ ৰিপৰ্ট অনুসৰি সাত নম্বৰত বেছিভাগ ভাৰতীয় ল’ৰাই পিৰিয়ডৰ বিষয়ে অনুসন্ধান কৰে। আৰু পিৰিয়ড কি সেই বিষয়ে সকলো তথ্য সংগ্ৰহ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰে ।

Post a Comment

Previous Post Next Post

People Like