NOKIA অনুৰাগীসকলৰ বাবে এটা ভাল খবৰ। Nokiaই আৰম্ভ কৰিলে Vivo, Oppo, Realme তকৈ ভাল মবাইল

ন’কিয়াই মুকলি কৰিলে নিজৰ শীতল ফোনটো, ফিচাৰৰ ক্ষেত্ৰত ভিভ’, অ’প’, ৰিয়েলমক এৰি যাব!


Nokia launches its cool phone, will leave Vivo, Oppo, Realme behind in terms of features!



কোম্পানীটোৱে ভাৰতত মুকলি কৰিছে নতুন ফ্লিপ ফোন ন’কিয়া ২৬৬০ ফ্লিপ। ন’কিয়াই এই ফোনটো ব্লেক, ৰেড আৰু ব্লু ৰঙৰ অপচনত লঞ্চ কৰিছে। গতিকে ন’কিয়াৰ ফোনটোৰ বৈশিষ্ট্যসমূহ বিতংভাৱে জানো আহক।

Times Guwahati : NOKIA অনুৰাগীসকলৰ বাবে এটা ভাল খবৰ। 


কোম্পানীটোৱে ভাৰতত মুকলি কৰিছে নতুন ফ্লিপ ফোন ন’কিয়া ২৬৬০ ফ্লিপ। এই ফোনটোত ডুৱেল স্ক্ৰীণ, বেতাঁৰ এফ এম ৰেডিঅ’, শক্তিশালী বেটাৰী আৰু স্নেক গেমৰ দৰে মহান বৈশিষ্ট্য আছে। ফোনটোৰ মূল্য ৪৬৯৯ টকা। Amazon India আৰু কোম্পানীটোৰ চাইটৰ পৰা কিনিব পাৰিব। ন’কিয়াই এই ফোনটো ব্লেক, ৰেড আৰু ব্লু ৰঙৰ অপচনত লঞ্চ কৰিছে। গতিকে ন’কিয়াৰ ফোনত কি বিশেষ আছে সেই বিষয়ে বিতংভাৱে জানো আহক।

Nokia 2660 Flip ৰ বৈশিষ্ট্য আৰু SPECIFICATION
Nokia launches its cool phone, will leave Vivo, Oppo, Realme behind in terms of features!



কোম্পানীটোৱে ফোনটোত ২.৮ ইঞ্চিৰ ডিছপ্লে আগবঢ়াইছে। ইয়াৰ উপৰিও আপুনি ফোনটোত ১.৭৭ ইঞ্চিৰ ছেকেণ্ডাৰী ডিছপ্লেও দেখা পাব। কোম্পানীটোৰ এই শেহতীয়া ফ্লিপ ফোনটোত আছে ৪৮বি ৰেম আৰু ১২৮এমবি ইণ্টাৰনেল ষ্ট’ৰেজ। মাইক্ৰ’ এছডি কাৰ্ডৰ সহায়ত আপুনি এই ফোনটোৰ মেমৰি ৩২ জিবি পৰ্যন্ত বৃদ্ধি কৰিব পাৰে। প্ৰচেছৰ হিচাপে কোম্পানীটোৱে ইয়াত Unisoc T107 আগবঢ়াইছে।

ফটোগ্ৰাফীৰ বাবে আপুনি ফোনত LED ফ্লেছৰ সৈতে ০.৩ মেগাপিক্সেলৰ পিছফালৰ কেমেৰা পাব। ন’কিয়া ২৬৬০ ফ্লিপ ফোনটোৱে S30+ অপাৰেটিং চিষ্টেমত কাম কৰে। ব্যৱহাৰকাৰীৰ মনোৰঞ্জনৰ বাবে কোম্পানীটোৱে ইয়াত স্নেক, ৰেচিং এটেক আৰু ডুডল জাম্প আদি গেমো প্ৰদান কৰিছে। এই ফোনটোত আছে 2.75W ৰিমুভেবল বেটাৰী। কোম্পানীটোৱে ফোনটোত এফ এম ৰেডিঅ’ আৰু এম পি ৩ প্লেয়াৰো আগবঢ়াইছে। সংযোগৰ বাবে ই ব্লুটুথ ৪.২, ৩.৫ মিমি হেডফোন জেক আৰু ইউএছবি ২.০ৰ দৰে বিকল্প আগবঢ়াইছে।


Post a Comment

Previous Post Next Post

People Like