আন এজনী ছোৱালীৰ সৈতে বিয়া হৈ থাকোতেই পত্নীয়ে ধৰিলে স্বামীক

গুৱাহাটীত আন এজনী ছোৱালীৰ সৈতে বিবাহপাশত আৱদ্ধ হৈ থকা অৱস্থাত পত্নীয়ে স্বামীক ধৰা পেলালে ।

Wife Catches Her Husband While Tying Knot With Another Girl In Guwahati


Wife Catches Her Husband While Tying Knot With Another Girl In Guwahati

বিশ্বাসঘাতকতাৰ এক কাৰ্যত, গুৱাহাটীৰ চিজুবাৰীৰ এজন বিবাহিত ব্যক্তিয়ে কামৰূপৰ হাজোৰ এজনী ছোৱালীৰ সৈতে গোপনে বিবাহৰ ব্যৱস্থা কৰিছিল । তেওঁক তেওঁৰ প্ৰথম পত্নীয়ে ধৰিছিল আৰু তাই তেওঁৰ দ্বিতীয় বিবাহ অনুষ্ঠানৰ সময়ত তেওঁক অপমানিত কৰিছিল। ব্যক্তিজনক আশ্ৰাফ হুছেইন খান বুলি চিনাক্ত কৰা গৈছে । অভিযুক্তজনে ২০১৭ চনত বৰপেটাৰ এগৰাকী ছোৱালীক বিয়া কৰাইছিল। তেওঁৰ প্ৰথম পত্নীয়ে অভিযোগ কৰিছিল যে তেওঁৰ স্বামীয়ে জাৰ্মানী ভ্ৰমণ কৰিছিল আৰু ভ্ৰমণৰ সময়ত, তেওঁ তেওঁৰ সৈতে সম্পৰ্ক ছিন্ন কৰিছিল। মহিলাগৰাকীয়ে আৰু অভিযোগ কৰিছিল যে আশ্ৰাফে তেওঁলোকৰ বিবাহৰ পিছৰে পৰা তেওঁক অত্যাচাৰ কৰিছিল।


মহিলাগৰাকীয়ে লগতে অভিযোগ কৰে যে "তেওঁ মোক অত্যাচাৰ কৰিছিল আৰু বুঢ়া হাজোৰ এজনী ছোৱালীৰ সৈতে গোপনে এই বিবাহৰ আয়োজন কৰিছিল। আমাৰ বিবাহ 28 এপ্ৰিল, 2017 তাৰিখে হৈছিল। মই বৰপেটাৰ আৰু তেওঁ গুৱাহাটীৰ চিজুবাৰীৰ যোগেশ খানৰ পুত্ৰ। তেওঁ মোৰ পৰা টকাও দাবী কৰিছিল," । প্ৰথম পত্নীয়ে ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হোৱাৰ লগে লগে কিছুমান মানুহে দৰা আৰু আন ছোৱালীজনীক উত্তম মধ্যম দিলে ।

Post a Comment

Previous Post Next Post

People Like