মাত্ৰ ৪৯ টকাতেই কিনিব পাৰিব এই বাইকখন গ্ৰাহকৰ হেতা উপৰা

এখন কম দামৰ বাইক কিনাৰ সকলোৰে মন । তেন্তে আপুনি কিনিব পাৰে এইখন বাইক

tvs-rolls-out-rs-1470-per-month-emi-scheme-for-xl100

TVS য়ে XL100-ৰ বাবে প্ৰতি মাহে 1,470 টকা ইএমআই আঁচনি প্ৰস্তুত কৰিছে

TVS মটৰ কোম্পানীয়ে ভাৰতত ইয়াৰ মাল্টি-ইউটিলিটি বাহন (multi-utility vehicle) এক্সএল100-ৰ বাবে এক নতুন বিত্তীয় আঁচনি আৰম্ভ কৰিছে। ইয়াক এতিয়া 1,470 টকাৰ কম মাহিলী EMI আঁচনিৰে ক্ৰয় কৰিব পাৰি যাক কোম্পানীটোৱে 'প্ৰতিদিনে 49 টকাত ক্ৰয় কৰিবলৈ সহজ' অফাৰ হিচাপে Advertise কৰি আছে। লক্ষণীয়ভাৱে, কেৱল যিসকলে XL100-ৰ এটা  i-Touchstart প্ৰকাৰ বাছনি কৰে তেওঁলোকেহে এই অফাৰটোৰ সুবিধা ল'ব পাৰে। 

ইয়াৰ গ্ৰাহকসকলৰ বাবে ক্ৰয় আৰু মালিকত্বৰ অভিজ্ঞতা সহজ কৰাৰ বাবে, TVS XL100 -ৰ বাবে আন একাধিক আঁচনিও প্ৰৱৰ্তন কৰিছে। উদাহৰণ স্বৰূপে, এজনে 7,999 টকাৰ কম ডাউন পেমেণ্ট পৰিশোধ কৰি ইয়াক ক্ৰয় কৰিব পাৰে। টিভিএছ ক্ৰেডিট সেৱা, শ্ৰীৰাম ফাইনেন্স, এল এণ্ড টি, আৰু আইডিএফচি ফাৰ্ষ্ট (TVS credit services, Shriram Finance, L&T, and IDFC First Bank) বেঙ্কৰ দৰে কোম্পানীৰ সহযোগত একেলগে ৰখা অন্যান্য বিত্তীয় অফাৰও আছে।

TVS XL 100 ইয়াৰ দুৰ্গমতা আৰু উপযোগিতাবাদী বৈশিষ্ট্যৰ বাবে ভাৰতৰ গ্ৰাম্য অঞ্চলত মুখ্যতঃ জনপ্ৰিয়। ইয়াৰ নিম্নতম শৰীৰৰ পেনেল, পাতল ওজন আৰু বিভিন্ন সঞ্চয় ব্যৱস্থাই ইয়াক ব্যৱসায়-সম্পৰ্কীয় পৰিবহনৰ বাবে উপযুক্ত কৰি তোলে। XL100 এটা puny 99.7cc, fuel-injected motorৰ দ্বাৰা চালিত যি 4.3bhp আৰু 6.5Nm প্ৰস্তুত কৰে। আইটাচষ্টাৰ্ট আৰু কমফৰ্ট ভেৰিয়েণ্টত উপলব্ধ, ইয়াৰ মূল্য 41,015 টকাৰ পৰা আৰম্ভ হয় |

Post a Comment

Previous Post Next Post

People Like